Systémy LA - 20 let tradice montovaných obkladů

Zde se nacházíte: Zavěšené fasády » Zavěšené fasády

Zavěšené fasády

Zavěšené provětrávané fasády se stále častěji stávají součástí opláštění nejen moderních novostaveb, ale i rekonstrukcí již letitých budov. Přesto se stále jedná o oblast, která je širší veřejnosti víceméně neznámá. Mnoho stavebníků se tak při volbě typu fasády rozhoduje na základě nedostatku objektivních informací, aniž by tak měli možnost porovnat si jednotlivé varianty odpovídajícím způsobem.

Cílem našeho průvodce není přesvědčit Vás o tom, že právě pro Vás je zavěšená fasáda tím jediným vhodným řešením. Každý ze stavebníků má svá vlastní přání, vlastní představy a požadavky a žádné univerzálně nejlepší řešení jistě neexistuje. Dali jsme si ovšem za úkol připravit co nejsrozumitelnější formou základní přehled o provětrávaných fasádách, který by Vám pomohl lépe se zorientovat i v této oblasti.

Pro úplnost ještě dodejme, že základní informace o zavěšených provětrávaných fasádách jsou obecně platné, podrobnější již vycházejí z volby konkrétních nosných systémů, v našem případě z tradičních tuzemských systémů řady LA.

Detail fotografie Detail fotografie Detail fotografie