Systémy LA - 20 let tradice montovaných obkladů

Zde se nacházíte: Zavěšené fasády » Podpora » Stavebník

Stavebník

Tato sekce je určena všem stavebníkům, kteří by rádi získali informace nejen o zavěšených fasádách jako takových, ale i o postupu, jaký zvolit v okamžiku, kdy se právě pro tento moderní a elegantní způsob řešení fasády rozhodnou.

Pokud se v tuto chvíli setkáváte s pojmem zavěšená fasáda poprvé, věříme, že Vám bude nápomocný náš Průvodce fasádami, který je umístěn v levém sloupci těchto stránek. Snažili jsme se jej vytvořit co nejpřehlednějším způsobem, který by namísto zbytečných technických detailů poskytoval ucelený obraz o tom, co vše se Vám v dnešní době nabízí.

Pokud jste stavebníkem, který již má v této oblasti dostatečný přehled a došel jste k závěru, že právě zavěšený provětrávaný obklad je řešením, které nejlépe odpovídá Vašim představám a požadavkům, pojďme se podívat, co pro Vás můžeme udělat:

 • Probereme společně Vaši situaci a zodpovíme Vám dotazy.
  Nebojte se zeptat na cokoliv, co Vás ve spojitosti se zavěšenými fasádami zajímá. 
    
 • Vysvětlíme Vám, jaký je postup realizace zavěšené fasády.
   
 • Přiblížíme Vám vlastnosti jednotlivých obkladových materiálů a Vy sami si vyberete, čím by jste chtěli Váš dům obložit.

Nejsme prodejci obkladových materiálů a jako jedni z mála nejsme vázáni na žádného konkrétního dodavatele obkladových prvků! Naše systémy umožňují použití všech obkladových materiálů splňujících příslušné normy. Používáme vlastní certifikované nosné systémy s označením LA vyvinuté a vyráběné v ČR, ke kterým držíme výhradní práva. 
  

 • Vysvětlíme Vám, které faktory ovlivňují výslednou cenu.
  Poradíme Vám, za jakých podmínek je pro Vás výhodné které řešení.
   
 • Spočítáme Vám, na kolik Vás Vaše fasáda vyjde.
  Vypracujeme pro Vás cenovou kalkulaci pro Vámi zvolený typ obkladu.
   
 • Doporučíme Vám některou z našich osvědčených montážních firem.
  Budete-li si to přát, zaškolíme zaměstnance jiné stavební nebo montážní firmy, kterou si sami vyberete.
   

Další kroky se již vážou na spolupráci s příslušnou firmou, které zhotovíme kompletní projektovou dokumentaci včetně statického výpočtu a výkazu materiálu, dodáme nosný systém a poskytneme plnou technickou podporu po celou dobu montáže. O Vaši fasádu se tak postaráme od Vašich prvních úvah až po její dokončení.

V případě, že máte jakékoliv dotazy, nebo pokud by jste s námi chtěli Vaši situaci probrat osobně, jsme Vám plně k dispozici na našich kontaktních údajích. Těšíme se na spolupráci.
 
 

tradice - zkušenost – poradenství – zaškolení - sortiment – tuzemská výroba

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------Zavěšené fasády s.r.o.