Systémy LA - 20 let tradice montovaných obkladů

Zde se nacházíte: Zavěšené fasády » Podpora » Montážní firma

Montážní firma

  • Hledáte dodavatele nosných roštů, který vám zároveň poradí s montáží?
  • Chcete se ucházet o zakázku a potřebujete zpracovat cenovou nabídku?
  • Ještě nikdy jste provětrávanou fasádu nerealizovali a teď se vám naskytla příležitost?
  • Usnadnil by vám život kompletní servis včetně zpracování projektové dokumentace?

Zdá se vám být řešení vaší situace složité? Opak je pravdou – posuďte sami:

Nemáte žádnou zkušenost s montovanými fasádami?

Pokud jste v tomto oboru úplnými začátečníky, nevěšte hlavu. Seznámíme vás s problematikou provětrávaných zavěšených fasád, popíšeme vám obvyklý průběh realizace zakázky i montáže a jednotlivé součásti nosných roštů si budete moci vzít hned na začátku sami do ruky, poskládat si je a udělat si tak vlastní a konkrétní představu o montáži.

Chcete se ucházet o zakázku? Zpracujeme vám cenovou nabídku

Ať již do výběrového řízení či za jiným účelem, vždy přesně v rozsahu dle vašich požadavků. Pokud nemáte s touto oblastí doposud zkušenost, poradíme vám s naceněním montážních prací a jim odpovídajících položek a společně zpracujeme nabídku jako celek, který budete moci odevzdat.

Nevíte, co s projektovou dokumentací?

Projektová dokumentace pro montáž nosných roštů i vlastních desek obkladu je nezbytnou součástí realizace zavěšených fasád. Zpracování této dokumentace autorizovaným inženýrem včetně statického výpočtu je pro nás samozřejmostí. A co víc – naše projekční sekce vám automaticky poskytne podporu kdykoliv, kdy ji budete během montáže potřebovat.

Potřebujete si opatřit nosné rošty odpovídajících parametrů?

Dodáme vám certifikované hliníkové nosné rošty tuzemské výroby, které vynikají nejen svou cenou, ale zejména jedinečnou univerzální konstrukcí! Díky ní budete moci kdykoliv montovat fasády z keramických desek i tvarovek, z desek vláknocementových, cementotřískových, kompaktních i sklocementových, z umělého i přírodního kamene, sintrovaného skla a dalších materiálů vhodných na provětrávané fasády. Jedná se o nosné systémy LA-LV, na nichž již byly realizovány stovky akcí!

Zaškolíme vaši montážní četu

Přímo nad projektovou dokumentací k dané akci vám poskytneme zaškolení oprávněnou kvalifikovanou osobou v takovém rozsahu, aby jste byli schopni okamžitě začít s montáží. Montáž na nosných roštech LA-LV není složitá a všechny konstrukční detaily jsou pečlivě zpracovány v projektové dokumentaci. Součástí zaškolení je vyhotovení potvrzení o zaškolení.

Jinými slovy: poskytneme vám takovou technickou podporu, jakou by jste jinde jen těžko hledali! 

Prostřednictvím našich kontaktních údajů jsme připraveni zodpovědět vám vaše dotazy, blíže rozebrat jednotlivé výše uvedené body a navrhnout vám vhodnou podobu spolupráce přímo pro váš konkrétní případ.

Za optání nic nedáte - spojte se s námi ještě dnes a již zítra můžeme společně pracovat na dosažení vašeho záměru.

Na spolupráci s vámi se těší tým Zavěšených fasád.

 

tradice - zkušenost – poradenství – zaškolení - sortiment – tuzemská výroba

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Zavěšené fasády s.r.o.