Systémy LA - 20 let tradice montovaných obkladů

Zde se nacházíte: Zavěšené fasády » Podpora » Architekt

Architekt

"Nač dělat kompromisy tam, kde nejsou třeba?"

Během své tvůrčí práce se jistě každý z architektů čas od času ocitá v situaci, kdy na jedné straně stojí jeho představy a vize a proti nim na straně druhé buď omezené technické možnosti nabízejících se stavebních systémů, nebo nedostatečná ochota ze strany jednotlivých profesí.

Je smutným faktem, že pro mnoho lidí je jednoduší vymyslet desítky výmluv, proč něco udělat nelze, než jedno řešení, jak by to udělat šlo.

Pojďme se proto společně podívat na to, jak Vás ušetřit podobného postupu alespoň v oblasti zavěšených obkladů a naopak jakým způsobem Vás podpořit tak, aby jste získali co nejvíce volnosti při vlastním návrhu nejen celkového konceptu, ale i všech detailů, které považujete za stěžejní.

V čem tedy spočívá filosofie našeho přístupu k přáním architektů a co konkrétně Vám můžeme nabídnout?

 • Plnou technickou podporu.
  Již od chvíle Vašich prvních úvah Vám poskytneme plnou technickou podporu a ukážeme Vám, jaké možnosti se v této oblasti skutečně nabízí.
   
 • Absolutní volnost ve výběru materiálu obkladu i způsobu jeho uchycení.
  Nejsme vázáni na žádného dodavatele obkladových materiálů a naše technologie zahrnují všechny možnosti uchycení obkladu, ať už jde o přímé, neviditelné, viditelné, poloviditelné nebo skryté.
   
 • Možnost vytvářet zcela nové výrazy zavěšených obkladů.
  Pokud se Vám zdají být běžně navrhované fasády již okoukané a navzájem podobné, nabízíme Vám možnost pohrávat si s plastickým výrazem fasád a předsouváním, zasouváním a natáčením jednotlivých obkladových desek z roviny obkladu vytvářet zcela nová řešení.
   
 • Pružnou reakci na Vaše požadavky.
  Zdají se Vám být technicky obtížná a atypická řešení potenciální překážkou? Systémy LA uspěly vždy právě v nejsložitějších případech. Z velké míry je to dáno zázemím tuzemského vývoje, výroby i projekce. Dovolte nám podpořit Vás ve chvíli, kdy to opravdu potřebujete.
   
 • Možnost úpravy typizovaných systémů na atypické.
  Pokud tím docílíme splnění Vašich představ, upravíme některý z typizovaných systémů na atypický. Opět díky zázemí vlastního vývoje, jehož zásluhou již byly realizovány stovky staveb.
   
 • Překonání řady běžných technických omezení.
  S řadou technických omezení si již nebudete muset lámat hlavu. Ať už jde o velká vyložení obkladů (i 400 mm a více), vytváření falešných sloupů nebo podhledů bez pomocných nosných konstrukcí apod.
   
 • Možnost kombinování různých materiálů i formátů desek a jejich vyložení.
  Široké možnosti systémů LA umožňují nejen kdekoliv v ploše obkladu přecházet na jiný formát i materiál obkladových desek, ale rovněž měnit způsob uchycení desek i vyložení obkladu.
   
 • Osobní podporu na příslušných jednáních.
  Budete-li si to přát, zúčastníme se s Vámi příslušných jednání, na kterých Vás podpoříme po technické stránce. Dokonalá znalost vlastních nosných systémů je k tomu oprávněným předpokladem.
    

Říká-li Vám někdo, že něco nejde, nemusí to vůbec znamenat, že to opravdu nejde. Pojďme se na konkrétní případ podívat společně a pokusit se najít způsob, který by Vám to umožnil. Nač dělat kompromisy tam, kde není třeba.

Pokud Vám tato podoba vzájemné spolupráce dává smysl, pokud Vás napadají ještě další způsoby, kterými by jsme Vás mohli podpořit, nebo pokud máte jakýkoliv dotaz, budeme rádi, budete-li nás kontaktovat a vše spolu podrobněji probereme. Těšíme se na spolupráci.

 

tradice - zkušenost – poradenství – zaškolení - sortiment – tuzemská výroba

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------Zavěšené fasády s.r.o.